Putų patrankos

Tai pramoga, galinti putų jūroje „panardinti“ iki 500 žmonių. Vos per minutę visi šventės dalyviai užklojami po puria 200 m3 putų paklode. O kur dar besiliejantis kūrybiškumo jausmas, kuris kaipmat užgimsta kiekviename šventės dalyvyje. Mūsų patirtis rodo, jog vos gaunamas putų pliūpsnis, iš karto kone ant kiekvieno galvos pradeda kilti milžiniškos skrybėlaitės, o virš lūpų ima puikuotis įstabiausi ūsai. Tad nesibaigianti juoko banga garantuota!

Klausiate, ar putos negraužia akių? Užtikrintai atsakome – mūsų naudojamos putos yra saugios ir draugiškos akims bei nedirgina odos, tad nerti stačia galva gali bet kokio amžiaus pramogautojas.

Beje, ši putų patranka iš kitų išsiskiria tuo, jog lygiai tokią pačią naudoja garsiausios kompanijos, tokios kaip Disneyland ar Universal Studio. Tik įsivaizduokite, jums neprireiks važiuoti kažkur toli, kad pasijustumėte it pasaulinio lygio kino filmavimo aikštelėje!

O putų dausose smagiai šėlsta ne tik vaikai, bet ir tie, kurie kažkada tokiais buvo. Juk pasilinksminti norime visi, juolab, kad nereikia rimtos priežasties norėti gabalėlio dangaus čia ir dabar.

Putų patrankos nuoma skirta įmonių vakarėliams, masyviems renginiams, miesto, mokyklų šventėms, sąskrydžiams, vaikų stovykloms ir pan. Trumpai tariant, jeigu organizuojamas grandiozinis renginys, suburiantis kelis šimtus žmonių, o jūsų esminis tikslas sukurti neišblėstantį įspūdį, tuomet putų šou yra idealiausias pasirinkimas.

Putų patrankos nuomos kaina priklauso nuo užsakovo įnorių (nuomos laikotarpio, transportavimo išlaidų, papildomų paslaugų ir pan.), tad kiekvienas užsakymas aptariamas individualiai. Užklausą galite palikti susisiekę su mumis asmeniškai skiltyje „kontaktai“.

2023 © Išsitaškom". Visos teisės saugomos.

Sprendimas: webmod