Taisyklės

Filmavimas ir fotografavimas

Mes mėgstame atsinaujinti puslapio galeriją bei pasidalinti džiugiomis akimirkomis socialiniuose tinkluose, tad viešų renginių metu galite pastebėti aplink batutus lakstantį fotografą, kuris gaudys pritrenkiančias emocijas. Tačiau jeigu nesutinkate būti fotografuojamas ar filmuojamas, turite teisę paprašyti tai dariusio asmens viešai nepublikuoti užfiksuotų akimirkų su jūsų atvaizdu. O jei visgi pastebėjote „Išsitaškom“ internetinėje svetainėje ar socialiniuose tinkluose patalpintą nuotrauką ar vaizdo įrašą su jūsų atvaizdu, visuomet turite teisę susisiekti su mumis ir paprašyti, kad nuotrauka ar vaizdo įrašas būtų pašalintas. Mes gerbiame kiekvieno asmens privatumą ir esame pasiruošę patenkinti jūsų prašymą.

Batutų lankytojų apranga bei avalynė

Norint šėlti ant batutų – draudžiama avėti batus ar būti basomis. Kiekvienas lankytojas privalo mūvėti kojines (mūsų rekomendacija – geriausias pasirinkimas kojinės, turinčios guminį, neslystantį padą). Apranga turėtų būti patogi, nevaržanti judesių bei itin svarbu uždengti kuo daugiau kūno – marškinėliai turėtų būti ilgomis rankovėmis ir idealiausiai tiktų ilgos sportinės kelnės.

Užsakovų atsakomybė

Užsakovai, išsinuomoję bet kurį „Išsitaškom“ inventorių, patvirtina, kad yra susipažinę su „Išsitaškom“ elgesio taisyklėmis ir prisiima visišką atsakomybę už jų laikymąsi bei naudojasi inventoriumi pagal paskirtį. Taip pat kiekvienas užsakovas prisiima visapusišką atsakomybę laiku informuoti paslaugos teikėją „Išsitaškom“ apie galimą rezervuotų pramogų nuomos atšaukimą arba pramogų pakeitimą ar papildymą kitomis.

Vaikų priežiūra batutų parke

„Išsitaškom“ batutų parke mūsų darbuotojai praveda instruktažą, saugumo taisykles, tačiau neteikia vaikų priežiūros paslaugų. Už vaikų saugumą bei priežiūrą atsako tėvai, globėjai ar juos atlydėję kiti suaugę asmenys.

2023 © Išsitaškom". Visos teisės saugomos.

Sprendimas: webmod