D.U.K

Kaip sužinoti, kuriame mieste įsikūręs batutų parkas?

Visą informaciją apie tikslias datas bei miestus į kuriuos atvyksta batutų parkas, skelbiame socialinio tinklo Facebook puslapyje „Išsitaškom“. Tad maloniai kviečiame pasekti mūsų puslapį, kad nepraleistumėte smagiausių naujienų.

Ar batutai nuomojami fiziniams asmenims?

Batutai yra ypač masyvūs ir reikalaujantys didelio ploto, tad batutai pagrinde nuomojami miesto šventėms, renginiams, įmonėms, sąskrydžiams, vaikų stovykloms ir pan. Fiziniams asmenims nuomojamos šios pramogos:

  • Vandens atrakcijos

  • Laser TAG žaidimas

  • Kubilas

  • Mediniai žaidimai

Kokius medinius žaidimus nuomojate?

Nuomojame JENGA ir 4-as EILĖJE.

Ar Laser TAG žaidimas yra mobilus?

Taip, Laser TAG žaidimas yra mobilus, lazeriniai ginklai gali atvykti į jūsų nurodytą vietą. O jei visgi susidūrėte su lokacijos problema ir neturite reikalingo ploto žaidimo erdvei įrengti, mes padedame surasti tinkamą vietą.

Kiek vienu metu gali žaisti žmonių lazeriniais ginklais?

Optimalus žaidimo dalyvių skaičius iki 12 asmenų.

Kokiam amžiui tinkamas žaidimas lazeriniais ginklais?

Laser TAG žaidimą galima žaisti nuo 7 metų amžiaus. Žaidimas tinkamas tiek vaikams, tiek suaugusiesiems.

Kokie nuomojamų pramogų įkainiai?

Kiekvienos nuomojamos pramogos kainą sudaro keli faktoriai – nuomos trukmė, transportavimo išlaidos, sezoniškumas, savaitės diena ir kt. Siekdami pateikti optimaliausią bei jūsų poreikius atitinkantį pasiūlymą, pirmiausiai mums svarbu identifikuoti jūsų norus – tad kiekvienas pasiūlymas su užsakovu aptariamas individualiai. Užklausą dėl pageidaujamos pramogos nuomos palikite skiltyje „kontaktai“. Norėdami kuo greičiau gauti atsakymą, užklausoje iš karto nurodykite šią informaciją:

  • Renginio pobūdį

  • Renginio vietą

  • Apytikslį svečių skaičių (jei tai asmeninė šventė)

  • Apytikslę nuomos trukmę

  • Renginio datą

Kuriame mieste esate įsikūrę?

„Išsitaškom“ pramogos bei komanda kilę iš Tauragės, tačiau mūsų nuomojamos pramogos yra keliaujančios, tad atvykstame ten, kur jūsų šventė.

Kur batutai pagaminti?

Batutai pagaminti Europoje, didžiausioje, daugiau nei 30 metų patirtį turinčioje, batutų gamykloje „Airquee“. Visi batutai turi galiojančius saugumo sertifikatus.

Kas gali naudotis batutais?

„Išsitaškom“ batutai išskirtiniai tuo, kad juose šėlti gali ne tik vaikai, bet ir suaugusieji. Batutai pagaminti iš itin kokybiškų bei tvirtų medžiagų, gebančių išlaikyti suaugusių asmenų svorį. Tad mūsų batutuose be baimės gali šokinėti bet kokio amžiaus pramogautojai.

2023 © Išsitaškom". Visos teisės saugomos.

Sprendimas: webmod