Mediniai žaidimai

Mediniai žaidimai savyje turi kažkokios užslėptos magijos, kadangi geba nuo stalų prikelti ir iš tolimiausių kerčių suburti absoliučiai visus šventės svečius. Visi iki vieno aikteli pamatę masyviai atrodančius žaidimus ir laukia vienintelio – kada ateis jų eilė išbandyti asmenines jėgas ir pademonstruoti loginius gebėjimus.

O žaidimai tikrai įtraukiantys! Šiuo metu asortimentą sudaro du žaidimai – JENGA ir 4-as EILĖJE. JENGA žaidimą, ko gero, yra bent kartą išbandęs kiekvienas, o jei ir ne, vadinasi jums privaloma tai išmėginti. JENGA žaidimą sudaro medinių kaladėlių bokštas, kurio tikslas – ištraukti kaladėlę taip, kad pastarasis nesugriūtų. Tačiau išduosime paslaptį, mūsų nuomojamas JENGA žaidimas yra šiek tiek „paturbintas“. Kiekviena ištraukta kaladėlė yra su užduotimi, kokią išsitrauksite, tokią užrašytą užduotį privalėsite atlikti. Tik neišsigąskite! Užduotys itin šmaikščios, tad vakarėliui suteiks papildomo smagaus prieskonio.

Žaidimas 4-as EILĖJE pareikalaus jūsų strateginio mąstymo. Esminė žaidimo paskirtis – paeiliui metant medinius diskelius iš viršaus, vertikaliai, horizontaliai arba įstrižai, vienoje eilėje sujungti 4 vienos spalvos diskelius.

O žinote kuo šie žaidimai dar pasižymi? Ogi yra tinkami bet kokiai amžiaus grupei, kadangi sužavi ne tik suaugusiuosius, bet ir vaikus. Tad jeigu ieškote svečius suburiančio ir gerą nuotaiką garantuojančio sprendimo, medinių žaidimų nuoma yra pasirinkimas numeris vienas. Užtikriname, svečiai norės žaidimus kartoti ir kartoti, juk kas nenori tapti nugalėtoju? Beje, išduosime paslaptį – niekas kitas nesužadina vidinio azarto, kaip žinojimas, kokia laukia pasekmė pralaimėjus. Tad rekomenduojame sugalvoti pasekmę ir pamatysite, kokios ambicijos užsidega kiekvieno akyse, norint nesusimauti.

O dabar apie nuomos kainas:

  • Abiejų žaidimų (JENGA ir 4-as EILĖJE) paros nuomos kaina 45 EUR

  • JENGA žaidimo paros nuomos kaina 25 EUR

  • 4-as EILĖJE paros nuomos kaina 30 EUR

Žaidimų rezervacija pasirūpinkite skiltyje „kontaktai“.

2023 © Išsitaškom". Visos teisės saugomos.

Sprendimas: webmod