Žaidimai Batutai suaugusiems

Kas pasakė, kad batutai skirti tik vaikams? Mes seniai sugriovėme šį mitą ir siūlome šventę paversti įsimintinesne išsinuomojant žaidimus-batutus, skirtus suaugusiems. Tik pirmiausiai atsakykite, ar kada teko būti nublokštam kamuolio griovėjo arba čiuožti net nuo 8 metrų aukščio bangos? O ar esate fiziškai pasiruošę įveikti 6 skirtingų kliūčių ruožą bei sukaupę visas jėgas išlikti paskutiniam stovinčiam ant platformos?

Jeigu į visus klausimus atsakėte „ne“, vadinasi jūs privalote įsitraukti šias pramogas į „dalykų, kuriuos reikia padaryti“ sąrašą ir būtinai tai įgyvendinti. Mes užtikriname, kad šie intriguojantys žaidimai-batutai šventę nuspalvins įdomesnėmis spalvomis, o pramogautojams suteiks žadą atimančią patirtį.

Žaidimai-batutai yra itin masyvūs ir reikalauja erdvios teritorijos, tad batutai nuomojami dideliems renginiams, vakarėliams, įmonių, miestų organizuojamoms šventėms, sąskrydžiams ir pan. Trumpai tariant, kur didelis kiekis žmonių ir norisi daug veiksmo - „Išsitaškom“ batutai pasiruošę visiems suteikti adrenalino pliūpsnį ir įsimintinas emocijas!

Tadas Zemeckas, vadovas

Išsitaškom – tai ne tik prekinis ženklas, bet ir kiekvieno Mūsų kliento emocinė ir fizinė būsena iš po patirtų atrakcijų! Taip, mes nutrūtgalvių komanda, kurie stengiasi iki dangaus ir atgal, kad išpildytų Jūsų pramogų lūkesčius…!!!

Užsakymus ir klausimus palikite čia

2023 © Išsitaškom". Visos teisės saugomos.

Sprendimas: webmod