Vandens atrakcijos

Puikiai žinome, jog vaikų viena mėgstamiausių pramogų yra vanduo. Net jei ir lūpos pastariesiems ima mėlynuoti, juos ištraukti iš vandens yra misija neįmanoma... O kad mažiesiems šėliotojams švenčių metu netektų be perstojo kiurksoti vandenyje – turime nerealų sprendimo būdą! Siūlome išbandyti itin smagią ir įdomią pramogą – batutų vandens atrakcijas.

Šiuo metu asortimente puikuojasi konkrečiai vaikams skirta pilies vandens čiuožykla, kurios malonumais gali mėgautis 2-7 metų amžiaus vaikai. O vyresniems ir, be abejonės, suaugusiems siūlome dviejų juostų pripučiamą čiuožimo trasą su uždaru baseinu gale. Ar jūs bent įsivaizduojate, kiek galima prigalvoti pasilinksminimo būdų ant šios trasos? Kad būtų paprasčiau, pateiksime keletą pavyzdžių – galima suorganizuoti varžybas, kuris greičiau pasieks batuto galą, galima išbandyti savo ir draugų jėgas čiuožiant atsistojus, atsigulus, atsisėdus ar dar visaip kitaip, kaip tik besugalvojate. Pasirinkimo būdų, kaip jau supratote, yra apstu, tad tikrai niekas vakarėlio metu nenuobodžiaus.

Vandens atrakcijų batutai nuomojami asmeninėms šventėms, įmonių, miestų renginiams, vakarėliams, gimtadieniams, bernvakariams, mergvakariams, sąskrydžiams ir kitokioms progoms, kurios organizuojamos lauke. O trūkstantiems papildomų pramogų, greta šio pasiūlymo rekomenduojame išbandyti putų patrankas. Užtikriname, kad tokios šventės dar niekada neturėjote!

Tadas Zemeckas, vadovas

Išsitaškom – tai ne tik prekinis ženklas, bet ir kiekvieno Mūsų kliento emocinė ir fizinė būsena iš po patirtų atrakcijų! Taip, mes nutrūtgalvių komanda, kurie stengiasi iki dangaus ir atgal, kad išpildytų Jūsų pramogų lūkesčius…!!!

Užsakymus ir klausimus palikite čia

2023 © Išsitaškom". Visos teisės saugomos.

Sprendimas: webmod