Modulinis vientisas batutų parkas

Modulinį batutų parką sudaro 7 skirtingą patirtį suteikiantys sektoriai. Biff Bash yra pagrindinis privalomas modulis, prie kurio jungiasi kiti pageidaujami moduliai. Mažiausias užsakomas batutų kiekis – 3 moduliai. Tad mes prisitaikome prie kiekvieno kliento įgeidžių ir suformuojame tokį pasilinksminimo parką, kokio jums norisi.

Batutų parkas yra išskirtinė pramoga, išjudinanti kiekvieną kūno raumenį, didinanti ištvermę bei gerinanti nuotaiką. O jei vis dar galvojate, kad batutai skirti tik vaikams, tai labai klystate. Šie batutų sektoriai pritaikyti tiek vaikams, tiek suaugusiems, tad dar intensyvesnės rungtynės bei nesibaigiantis juokas garantuotas!


Žinote, kuo dar šis batutų parkas išskirtinis? Visi septyni sektoriai yra unikalūs – tokių pačių nesutiksite niekur kitur. Taip pat batutai pasižymi itin aukšta kokybe ir yra be galo tvirti, tad atlaikys būrį žmonių. Nors ką mes čia kalbame, išbandykite ir patys pamatysite, jog nebenorėsite iš šių batutų išlipti.

Modulinis vientisas batutų parkas yra itin masyvus ir reikalauja erdvios teritorijos, tad sektoriai nuomojami dideliems renginiams, įmonių, miestų organizuojamoms šventėms, vaikų stovykloms, sąskrydžiams ir pan. Trumpai tariant, kur didelis kiekis žmonių ir norisi daug veiksmo - „Išsitaškom“ batutų parkas pasiruošęs visiems suteikti adrenalino pliūpsnį ir įsimintinas emocijas!

 

M - modulinis batutas, P - privalomas batutas

Tadas Zemeckas, vadovas

Išsitaškom – tai ne tik prekinis ženklas, bet ir kiekvieno Mūsų kliento emocinė ir fizinė būsena iš po patirtų atrakcijų! Taip, mes nutrūtgalvių komanda, kurie stengiasi iki dangaus ir atgal, kad išpildytų Jūsų pramogų lūkesčius…!!!

Užsakymus ir klausimus palikite čia

2023 © Išsitaškom". Visos teisės saugomos.

Sprendimas: webmod