Batutai vaikams

Kamuoliukų baseinas, čiuožykla, šokinėjimo zonos – argi tai ne kiekvieno vaiko svajonė? Šie uždari ir visapusiškai saugūs batutai skirti pramogauti bet kokio amžiaus vaikams. Ypač ilga šokinėjimo zona leis laisvai dūkti dideliam vaikų skaičiui, tad naujos draugystės ir triukšmingas vaikų klegesys garantuotas!

Beje, išduosime mažytę paslaptį, viename šių batutų vaikai galės įsikūnyti į tikrų tikriausio mago vaidmenį, kadangi išmokysime, kaip kamuoliukus išlaikyti kuo ilgiau kabančius ore. Skamba nerealiai? Tikrai taip! Tad suteikime šventei daugiau magijos, triukų ir emocingų įspūdžių kartu.

Batutai vaikams yra itin masyvūs ir reikalauja erdvios teritorijos, tad batutai nuomojami dideliems renginiams, įmonių, miestų organizuojamoms šventėms, sąskrydžiams, vaikų stovykloms ir pan. Trumpai tariant, kur didelė masė vaikų – „Išsitaškom“ batutai pasiruošę džiuginti mažuosius nuo ausų iki debesų!

Tadas Zemeckas, vadovas

Išsitaškom – tai ne tik prekinis ženklas, bet ir kiekvieno Mūsų kliento emocinė ir fizinė būsena iš po patirtų atrakcijų! Taip, mes nutrūtgalvių komanda, kurie stengiasi iki dangaus ir atgal, kad išpildytų Jūsų pramogų lūkesčius…!!!

Užsakymus ir klausimus palikite čia

2023 © Išsitaškom". Visos teisės saugomos.

Sprendimas: webmod