Laser TAG žaidimas

KAS YRA LASER TAG?

Tai strateginis žaidimas, kurio metu šaudoma infraraudonųjų spindulių ginklais, kurių šūviai
absoliučiai nekenksmingi bei nepaliekantys žymių ant kūno.

UŽSISAKYTI LASER TAG ŽAIDIMĄ

 
Kas gali žaisti? Žaidimas tinkamas tiek suaugusiems, tiek vaikams nuo 7-erių metų. Žaidimas lyties neturi – jį žaidžia ir vyrai, ir moterys. Kiek vienu metu gali žaisti žmonių? Vienu metu gali žaisti 12 asmenų. Minimaliausias žaidėjų skaičius – 6 asmenys. Visgi, jei susibūrėte į didesnę grupę žmonių – ne bėda. Tokiu atveju rengiame turnyrą. Kaip vyksta žaidimas? Suformuojamos dvi komandos po 6 žaidėjus, kurių pagrindinis tikslas – šūvių pagalba eliminuoti kuo daugiau priešininkų. Ar nuomojama tik įranga? Ne, užsisakę Laser Tag žaidimą gaunate ne tik įrangą, bet ir nuotaikingą operatorių, kuris sukoordinuoja žaidimą ir užkuria pramogautojus smagiai bei įdomiai praleisti laiką. Kokiai progai tinkamas? Praktiškai visoms: bernvakariams, mergvakariams, vaikų stovykloms, įmonių renginiams bei kitoms įvairioms šventėms. Bet labiausiai ši pramoga mėgstama švenčiant gimtadienį. Kur žaidimas vyksta? Veiksmas vyksta Meižės poilsiavietėje, Tauragėje, medžių ir gryno oro apsuptyje. Tačiau jei yra stiprus noras bei galimybės – su visa amunicija atvykstame į bet kurį Lietuvos kampelį. Ar žaidžiamas ištisus metus? Tikrai taip! Laser Tag nebijo orų permainų. Visgi, lauke prasidėjus stipriam lietui, audrai ar alinančiam karščiui, suteikiame galimybę žaidimą perkelti į kitą laisvą dieną. Kokia žaidimo trukmė? Minimali trukmė – 1 valanda. Rekomendacija – mūsų patirtis rodo, jog 2 valandos yra idealiausia trukmė minint asmenines šventes. Kokie žaidimo įkainiai? 1 valanda – 110 eurų;
2 valandos – 170 eurų;
Kiekviena papildoma valanda kainuoja po 50 eurų. Akcentuojame, į kainą įskaičiuota įranga bei operatoriaus darbas. Vykimas į sutartą vietą kainuoja papildomai.
Kokia turėtų būti apranga? Specialaus pasiruošimo tikrai nereikia. Svarbiausia apsirenkite patogiai, kad galėtumėte judėti laisvai bei greitai.

 

UŽSISAKYTI LASER TAG ŽAIDIMĄ

 

KELETAS ĮDOMESNIŲ FAKTŲ

„Išsitaškom“ lazeriniai ginklai suprojektuoti bei pagaminti Ukrainoje Mūsų turimi lazeriniai šautuvai yra tikro ginklo prototipas – su tokiais pačiais ginklais treniruojasi Ukrainos šauktiniai.


TRŪKSTA IDĖJŲ DOVANAI?

Kuomet nežinote, ką dovanoti, dovanokite emocijas, kurios atminty įsirašys visam gyvenimui – padovanokite Laser Tag žaidimo turnyrą! Ši pramoga jau nudžiugino kelis šimtus pramogautojų. Nudžiuginkite ir jūs – padovanokite nepamirštamą patirtį bei kalną įstabių emocijų. Įsigijusiems dovanų kuponą, el. paštu atsiunčiame elektroninį kvietimą su jūsų nurodyta informacija (dovanos gavėjo vardu, pavarde, žaidimo trukme, vieta).

UŽSISAKYTI LASER TAG ŽAIDIMĄ

NAUJIENA – visi, užsisakantys Laser Tag žaidimą gimtadieniui, gaus elektroninį kvietimą, kurį galės lengvai persiųsti visiems šventės svečiams. Patogu, greita ir sutaupomas jūsų laikas bei investicijos, skirtos kvietimo gamybai. Kvietimas nieko papildomai nekainuos. Užsisakote Laser Tag žaidimą ir po kelių minučių jūsų el. pašto dėžutę pasiekia kvietimas su jūsų šventės informacija.

UŽSISAKYTI LASER TAG ŽAIDIMĄ


Žemiau pateikiame įrašus iš Laser Tag mūšio lauko.

Visgi, kad iš tikrųjų pajaustumėte, kokios emocijos, energija, azartas apima – vien pažiūrėti nepakaks. Teks žaidimą išbandyti patiems!

Laser Tag  trokštantiems tikrų įspūdžių!

2023 © Išsitaškom". Visos teisės saugomos.

Sprendimas: webmod