LaserTag žaidimas laisvalaikiui

KAS YRA LASER TAG?

Tai strateginis, pramoginis ir be galo azartiškas žaidimas, kurio metu šaudoma infraraudonųjų spindulių ginklais, kurių šūviai absoliučiai nekenksmingi bei nepaliekantys žymių ant kūno. Pramoga pasižymi universalumu, todėl tiks bet kokia progai - bernvakariui, mergvakariui, gimtadieniui, draugų susibūrimui ir netgi vaikų stovyklai! Lazerinis šautuvas itin lengvas, tad be jokio vargo nulaikys bet kokio sudėjimo žaidėjas.

Tad ar esate pasiruošę žengti į aštrius pojūčius sukeliantį mūšio lauką?


 
Kas gali žaisti? Žaidimas tinkamas tiek vyrams, tiek moterims. Kiek vienu metu gali žaisti žmonių? Vienu metu gali žaisti 16 ir daugiau asmenų. Minimaliausias žaidėjų skaičius – 6 asmenys. Kaip vyksta žaidimas? Suformuojamos dvi komandos, kurių pagrindinis tikslas – lazerių šūviais eliminuoti priešininkus. Ar nuomojama tik įranga? Ne, kartu su amunicija atvyksta ir kompetentingas operatorius, kuris sukoordinuoja žaidimą ir užkuria pramogautojus dar smagiau ir įdomiau praleisti laiką. Kokiai progai tinkamas? Praktiškai visoms: bernvakariams, mergvakariams, draugų susibūrimams, draugų laisvalaikio praleidimui. Kur žaidimas vyksta? Veiksmas vyksta Meižės poilsiavietėje, Tauragėje, medžių ir gryno oro apsuptyje. Tačiau jei yra stiprus noras bei galimybės – su visa amunicija atvykstame į bet kurį Lietuvos kampelį. Ar žaidžiamas ištisus metus? Tikrai taip! Laser Tag nebijo orų permainų. Visgi, lauke prasidėjus stipriam lietui, audrai ar alinančiam karščiui, suteikiame galimybę žaidimą perkelti į kitą laisvą dieną. Kokia žaidimo trukmė? Minimali trukmė – 2 valandos. Esant poreikiui, galima žaisti ilgiau (trukmė aptariama prieš rezervaciją). Kokie žaidimo įkainiai? 2 valandos – 170 eurų.
Kiekviena papildoma valanda kainuoja po 50 eurų. Į kainą įskaičiuota įranga bei operatoriaus darbas. Vykimas į sutartą vietą skaičiuojams papildomai.
Kokia turėtų būti apranga? Specialaus pasiruošimo tikrai nereikia. Svarbiausia apsirenkite patogiai, kad galėtumėte judėti laisvai bei greitai.

 

NAUJIENA – ŠOKO APYRANKĖS

Kuriems adrenalino maža, pojūčius galite paaštrinti su ekstremaliomis šoko apyrankėmis! Veikimo principas labai paprastas – gaunate šūvį nuo priešininko, apyrankė išsiunčia elektros impulsą. Tad šiuo atveju itin svarbu stengtis išvengti varžovų atakų (na, nebent norite pajusti šoko pliūpsnį). Impulso lygis reguliuojasi nuo lengviausio iki intensyviausio. Dėl šios priežasties šoko apyrankės tinka N-12. Elektros impulsai sukelia tik raumenų susitraukimą, jokių mėlynių ar sužalojimų ant kūno nepalieka. Tad tikrai nesužeidžia ir sveikatai grėsmės nekelia. Taigi, ar esate pasiruošę suburti draugus ir lengvai vienas kitą papurtyti elektros srove?

TRŪKSTA DOVANŲ IDĖJŲ?

Artėja draugo bernvakaris, o gal svarstote, kaip ekstremaliai paminėti jaunosios mergvakarį? Mes turime kone išskirtiniausią pasiūlymą – padovanokite Laser Tag žaidimo turnyrą! Įsigijusiems dovanų kuponą, el. paštu atsiunčiame elektroninį kvietimą su jūsų nurodyta informacija (dovanos gavėjo vardu, pavarde, žaidimo trukme, vieta). Mes net neabejojame, kad šis žaidimas paliks nepamirštamus ir kraują kaitinančius įspūdžius. O panaudojus šoko apyrankes, šventė įgaus dar ryškesnių prisiminimų!

Žemiau peržvelkite LaserTag vaizdo įrašus iš mūšio lauko, esančio Tauragėje. 

Visgi norintiems iš tikrųjų pajusti, ką reiškia apimantis azartas, laimėjimo troškimas bei įtempta kova – vien pažiūrėti nepakaks. Teks žaidimą išbandyti patiems!

Laser Tag  trokštantiems tikrų įspūdžių!

KAIP UŽSISAKYTI ŽAIDIMĄ?

Nevyniosime į vatą, jei norite nustebinti jaunikį ar jaunąją bernvakario ar mergvakario proga, pasirinkę lauko žaidimą LaserTag nė pro kur neprašausite! Ši pramoga sukelia jaudulį, užkelia adrenaliną ir literaliai pakylėja aukščiau virš žemės. Tad nedvejokite, suburkite draugų komandą ir praleiskite neabejotinai fantastišką laiką.

Norintiems sužinoti laisvas datas, palikite užklausą apačioje (mes atsakysime kaip įmanoma greičiau), o nenorintys laukti, gali iš karto skambinti.

Užsakymus ir klausimus palikite čia

2024 © Išsitaškom". Visos teisės saugomos.

Sprendimas: webmod