Kitos pramogos

Jeigu visgi batutų atrakcijų maža arba norisi kiek kitokio šventės koncepto, siūlome du papildomus pramogų variantus – žaidimą lazeriniais ginklais bei putų patrankos šou. Abi pramogos yra mobilios, tad mes pasirūpiname viskuo – nuo atvažiavimo iki šventės vietos bei įrangos surinkimo, iki nuoseklaus paaiškinimo, kaip pramoga veikia, bei įrangos demontavimo šventei pasibaigus.

Smagiausia yra tai, kad šios atrakcijos yra visiška naujiena, tad užtikriname nuostabos kupinus veidus ir milžinišką svečių norą, jog šventė niekada nesibaigtų. Tik pagalvokite, ar kada teko patirti jausmą būti pašautam lazerinio ginklo? O ar žinote, ką reiškia būti nublokštam galingos putų patrankos pliūpsnio? Ir nėra dėl ko dvejoti, nes abi pramogos pasižymi aukščiausiu saugumo lygiulazerio šūviai absoliučiai nekenksmingi, o naudojamos putos visiškai saugios, nedirgina akių bei odos.

Tad drąsiai nerkite stačia galva į abi šias pramogas, nes jos pritaikytos tiek vaikams, tiek suaugusiems. Galbūt po lazerinių ginklų kovos išbrisite ne itin švarūs, tačiau iš putų jūros išnersite ne tik papramogavę, bet ir švariai nusimaudę. Tą tikrai garantuojame.

2023 © Išsitaškom". Visos teisės saugomos.

Sprendimas: webmod