Batutai

Jei vis dar galvojate, kad batutai skirti tik vaikams, reiškia dar neišbandėte Išsitaškom batutų pramogų. Išsitaškom batutai skirti siekiantiems jaudulio, euforijos bei naujų potyrių. Tad jei ieškote šiuolaikiškų pramogų suaugusiems – skaitykite toliau.

Kodėl verta nuomotis batutų pramogas? 

Pirmiausiai – Išsitaškom batutai neturi analogų nei Lietuvoje, nei visoje Rytų Europoje. O tai itin didžiulis išskirtinumas, naršantiems naujų ir neišbandytų pramogų įmonės kolektyvui ar festivalio, šventės dalyviams.

Kiekvienas Išsitaškom batutų sektorius sukurtas, kad sukeltų vis kitokią emociją, sužadintų skirtingus pojūčius, išbandytų ištvermę bei ištreniruotų kūną. Visos atrakcijos pagamintos žaidybiniu principu, todėl gali būti panaudojamos įmonių vakarėliams, sąskrydžiams, festivaliams, miestų šventėms ar kitokio pobūdžio renginiams.

Išsitaškom batutai apjungia emociją bei fizinę jėgą. Ne visos kliūtys įkandamos mažiesiems šėliotojams, dėl šios priežasties Išsitaškom pramogos pirmiausiai buvo sukurtos suaugusiems – siekiant praturtinti, paįvairinti pastarųjų pramogų spektrą ir, žinoma, išlaisvinti bei atpalaiduoti.

Ar atvykstame bet kur?

Išsitaškom batutų zonos yra mobilios, tad lengvai trasnportuojamos į pageidaujamą vietą Lietuvos ribose. Batutai iš esmės visiškai nelepūs – jiems svarbiausia erdvi teritorija ir, žinoma, elektros tiekimas. Likusiais niuansais pasirūpina kompetentinga Išsitaškom komanda. Taip, batutų niekada nepaliekame be priežiūros. Visuomet šalia jų yra lydintys asmenys, kurie ne tik valdo žmonių srautus ant batutų, bet ir praveda instruktažą, paaiškina esmines taisykles, kaip tinkamai naudotis batutų pramogomis, kad patirtumėte giliausią ir žadą atimančią emociją.

Vienintelis jūsų darbas – papasakoti, kokių pramogų ieškote, o mes paruošime optimaliausią bei jūsų lūkesčius atitinkantį variantą. Tad išsitaškykime skiltyje kontaktai (joje palikite savo užklausą, o mes su jumis susisieksime kaip įmanoma greičiau).

 

Paskutinis stovintis
6 dalių kliūčių ruožas
Kamuolys griovėjas

 

Čiupk ir pirmyn
Išsitaškom banga
Modulinis

Viso parko

2023 © Išsitaškom". Visos teisės saugomos.

Sprendimas: webmod